Ana Sayfa / Türkiye Gezi Önerileri / İstanbul / Watergarden Ataşehir de Su ve Ateş Gösterisi…

Watergarden Ataşehir de Su ve Ateş Gösterisi…

Merhaba,

Bugün size Ataşehirde yeni açılan yeme içme üzerine kurulu yeni bir yerden watergarden’dan bahsedeceğim. Oldum olası ışıklı müzikli su gösterilerini çok severim. Bunun en büyüğü tabi ki Dubai’de Dubai Mall’da ( İsterseniz nasıl bir yer olduğuna bakabilirsiniz. http://www.gezionerileri.com/dubaigezilecekyerler/ ) ben Dubai de kini izlemeye doyamazdım bence çok güzel. Tabi ki bu sus gösterilerinin ilki Las Vegas Bellagio’da oda çok güzel. ( Las Vegas yazımdan göz atabilirsiniz http://www.gezionerileri.com/lasvegasgezionerileri/)

Gelelim İstanbul’a bence ciddi anlamada bir eksikti ne kadar yukarıda ismini verdiklerim kadar iyi olmasa da fena da değil yani. Ateş yeni bir konsept olmuş güzel de olmuş değişik açıkçası. Ataşehir gibi binaların içine sıkışmış bir mekanda çoğunlukla da çalışan kesimin bulunduğunu düşünürsek ferahlamak biraz da atıştırmak için ideal mekan watergarden.

Henüz tam bitmemiş dükkanların çoğu açılmamış ama sanırım kısa zamanda hepsi tamamlanacak. Özellikle nostalji sokağını görmeden dönmeyin derim. Güzel olmuş birden sizi eski günlere Anadolu sokaklarına götürüveriyor. Sokak köftecisi, kokoreççisi, Nohutlu pilavcısı ile gerçekten nostalji olmuş. Küçük kahvehaneler de oturun bir çay için derim.

Nerede mi burası işte adres: Watergarden İstanbul, Barbaros Mah. Şebboy Sok. No:2
Batı Ataşehir

Havuz gösterisi 11:00 – 21:45 arası her saat başı.

İyi gezmeler…

 

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir

Kurban Bayramı Gezi Planımız…

Yazdır / PDF Merhaba, Her zaman ki gibi bayram ziyaretlerimiz ve Kurban kesme işlemimizden sonra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.