Ana Sayfa / Ekibimiz

Ekibimiz

Gezmek hayat koşuşturmacası içinde en büyük zevkimiz rahatlama sebebimiz. Gezmeyi çok seven ben Cansu KARADAĞ eşim gezmekten yorulunca bunu arkadaşlarla da yapabilirim dedim. Ve bir grup kurduk. Kadın başınıza yurt dışına gidilir mi? Nasıl yapacaksınız? Çocukla olur mu? Korkmuyor musunuz? Bu kadar parayı nereden buluyorsunuz? Ne yiyip ne içeceksiniz? Diyenlere inat çıktık yola bir çok yer gezdik beraber grubumuz her geçen gün büyüdü çoğaldı çoğalmaya da devam ediyor.

Ben bu gezilerde ki anılarımı bir sitede toplamaya başladım, şimdi ise sizlere daha profesyonel bir platform sunmak amaçlı sitemizin kadrosunu da genişlettik. Aramıza Zeynep, ve Elif’te katıldı. Gezi, Mekan, Alışveriş Önerileri hakkında daha çok özgün içerik ile sizlerleyiz. Bizde olan yazılar kimse de yok diyemeyiz. Ama bizde değerlerimize sadık kalarak üretilen içerikleri okuyabilir, izleyebilirsiniz.

Sizden gelenlere de yer verdiğimiz sitemizde, bizde sizden çok şey öğreniyoruz.

Ekibimiz Hakkında Kısa Bir Bilgilendirme…

Cansu KARADAĞ

Cansukaradag

Gezerken doğmuş derler ya belki benim için doğru. Hayatım da yapmaktan en çok hoşlandığım şey gezmek çok şükür Allah dualarıma karşı getirdi eşimde gezmeyi seviyor.

Biraz kendimden bahsetmek gerekirse 1984 yılında Bursa’da doğdum. Kat sayı baş örtüsü problemi biraz da mecburiyetten İlahiyat okudum. Şimdi özel bir şirkette İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışıyorum. Yaptığım iş itibari ile bütün gün problemler, sayılar, toplantılar yorulan zihnimi gezi anılarımı yazarak dinlendiriyorum. Yüzüyorum, Kayak yapıyorum ve insanları gezi hakkında heveslendirip yanıma katıp gezmeye gidiyorum. He birde bu aralar fotoğraf ta çekiyorum.

Hayatta en önemli rollerimden biri de Annelik. Küçük kızım benim en yakın gezi arkadaşım.

Gezerken sadece şehri gezmekten çok orada yaşayan insanların alışkanlıkları, kültürleri, yaşam tarzlarını incelemek daha çok ilgimi çekiyor.

Sizde benimle bu gezilere çıkmak sıkıcı günlerden sonra biraz dinlenmek isterseniz umarım bu sitede buluşuruz.

Dilerim ki herkes gezsin.

Bol gezmeli günler.

 

 

Zeynep POLAT

Merhaba,

1990 İstanbul doğumluyum aslen Artvinliyim ama biraz da dadaşlık var kanımda diyebilirim İstanbul Üniversitesi Muhasebe bölümü mezunuyum ayrıca özel bir şirkette İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak çalışmaktayım. Y kuşağı olarak çalışma hayatının stresini gezerek ve yeni yerler keşfederek atıyorum yâda kendimi bu şekilde ödüllendiriyorum diyebilirim.

Bakmak isterseniz @deliyehergunbayramgezmesi adlı bir instagram hesabım bulunmakta.

 

 

Not: Gideceğiniz yer ile ilgili her türlü sorunuzda memnuniyetle yanınızdayız maksat bir insan daha gezsin değil mi mail adresimiz info@gezionerileri.com

İntagram’da takip edebilirsiniz : @gezionerileri

Facebookta takip edebilirsiniz: Gezi Önerileri

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.