Ana Sayfa / Alışveriş Önerileri / Zeruj Fest 2016 İzlenimlerim…

Zeruj Fest 2016 İzlenimlerim…

Merhaba,

Sizin de bildiğiniz gibi sitemiz de alışveriş önerilerine de yer veriyoruz. Bu bağlamda halen devam eden Muhafazakar Modası üzerine açılmış Zeruj Fest’i ziyaret ettim.

Açıkçası giderken bu kadar büyük bir organizasyon beklemiyordum. İnanılmaz bir potansiyel ve ilgi var festivale karşı. Çok fazlaca stand açılmış ve ziyaretçiler tabiri uygun ise futusuzca alışveriş ediyorlar.

Festival neredeyse tamamen küçük butik tarzı dükkanların standlarından oluşuyor ve çoğunluğu bayan. Bu şekilde bayan girişimcilerin kendilerine yer edinebilmiş olması ekonomik olarak ayakları üzerinde durmaları çok güzel bir görüntü. Zor olan piyasa şartlarında büyük markalarla yarışmak iyice zorlaşmışken bu şekilde bir organizasyon yapılması onlarında satışlarını arttırmak adına güzel bir girişim olmuş.

Tabi festival tam bir festival tadında geçiyor yani bir etkinlik gibi düşünmemek lazım festival konseptinde. Haliç kongre merkezinde iki büyük salon da standlar açılmış durumda. Haliç’in güzel deniz manzarası ve ortamı insanı alışverişten alıp farklı yerlere götürüyor.

Alışveriş ve moda kısmına gelir isek modayı çok takip etmeyen giyinmenin zaruret olduğunu düşünen ben için bana hitap eden bir festival olduğunu pekde söyleyemem. Ama içeriye bakıldığında çok fazlaca insana hitap ettiği kesin. Gezenlerin çoğunun da birbirine benzer giyindiği bir akım haline dönüştüğü kesin.

Fiyatlar hakkında çok bilgim olmamasına rağmen uygun fiyatlı kıyafetlerin olduğunu söyleyebilirim. Eğer bir pazar günü alışveriş edeyim gezeyim derseniz Zeruj Fest bugün için bir alternatif alışveriş önerisi olabilir.

Zeruj Fest: Haliç Kongre Merkezinde 27/28/29 Mayıs’ta… Ekstra bilgi için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.zeruj.com/site/

Mutlu alışverişler…

Cansu KARADAĞ

cansukaradag@gezionerileri.com

 

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir

İstanbul Anadolu Yakası Sosyete Pazarları…

Yazdır / PDF İstanbul’da yaşıyorsanız yada gezmeye geldiyseniz sosyete pazarları olarak bilenen halk pazarlarını ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.