Ana Sayfa / Mekan Önerileri / Çengelköy’de Renkli Nilda Cafe…

Çengelköy’de Renkli Nilda Cafe…

Son zamanlarda gidip görülesi mekânların revaçta olduğu hepimiz aşıkarız. Bunlara eklenen bir yenisi ise İstanbul Çengelköy’de  Nilda cafe.

Çengelköy ana caddesinin hemen arka sokağında bulunan tek katlı,şirin ve rengârenk bir mekan Nilda Cafe. İçeri girmeden hemen birkaç resim çekileceğinizden eminiz 🙂 İçeri girdiğinizde ise duvar ve koltukların zıt renklerle ile dizayn edilmiş olması hemen dikkatinizi çekecek ve ayrıca küçük de olsa bir kitaplığı bulunuyor. Giriş alanındaki duvar ise renkli kupalar ve duvar film afişleri ile kaplanmış.  Mutfağın olduğu bölüm de ise birkaç masa bulunuyor. Masaların hemen arkasındaki duvar ise tamamen yazı tahtası ile kaplatılmış ve buraya gelen misafirler küçük notlar bırakabiliyor  🙂 Şirin ve samimi bu mekânın ayrıca küçük de olsa bir bahçesi de var. Mekânın girişinde olduğu gibi bahçesindeki renkli grafiti çalışmaları hemen dikkat çekiyor. ve Tam resimlik 🙂 Nilda cafe’de karşılaştığımız sunum ve hizmet bizim için gayet güzeldi. Fiyatları hakkında bilgilendirmemiz aşağıda.

Ayrıca biz mekânda geçenlerde bir arkadaşımızın doğum günü organizasyonunu gerçekleştirdik ve gerçekten memnun kaldık.  Pastayı oradan sipariş verebileceğiniz gibi dışarıdan da alıp gidebiliyorsunuz. Servis ücreti olarak 5 TL + içeceğinizin ücretini ödüyorsunuz. Birde ev yapımı limon ve çilek limonatasını çok lezizdi 🙂 Bizle ilgilenen Neslihan Hanım’a buradan da teşekkür ediyoruz 🙂

Mekan oldukça renkli, şirin, nezih ve güleryüzlü çalışanları ile kapılarını bizlere açmış.  Yolunuz Çengelköy’e düşerse mutlaka uğramalısınız.

Adres: Çengelköy Mahallesi, Çengeloğlu Sokak, No 3, Üsküdar, İstanbul

Tel: 0531 950 96 46

 

Zeynep POLAT

zeyneppolat@gezionerileri.com

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir

Hafta Sonu Önerileri

Hafta Sonu Gidebileceğiniz Mekan Önerileri

Yazdır / PDF Merhaba, İple çektiğimiz hafta sonu için bizden birkaç mekan önerisi… Hüsn-ü Ala …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.