Ana Sayfa / Mekan Önerileri / Tatlı’nın Acıbadem’de ki Adı Kukis

Tatlı’nın Acıbadem’de ki Adı Kukis

Tatlı denilince aklımıza gelen ilk yerlerden biri oldu Kukis. Ortamı, pastaların ve tatlıların güzelliği ile insanı cezb ediyor.

Günümüzde şık cafelerin mekanların trend olduğu kaçınılmaz. Onlardan biri olan Acıbadem Kukis’e gidip bir pasta yeme fırsatını sonunda bulduk. Gerçekten beklediğimizin çok üstünde bir mekan ile karşılaştık. Saklamayacağım yakın bir arkadaşımın eşinin mekanı Kukis. Bu sebeple mekana gidemesek de tatlılarını pastalarını sürekli ev oturmalarında yiyorduk. Hayallerimiz, hamilelerin talepleri haline gelen tartoletletleri mesela şahane.

Gidelim gidelim diye konuşuyorduk sonunda mekana da gittik. Mekan gerçekten çok cool çok şık olmuş. Pastaları gördükçe daha fazla yiyesi gelse de insanın genede hoş bir akşam yaşadık. İlgi, alaka sunumların güzelliği takdire şayandı.

Şuan Kukis ve Kukis bahçe olarak iki mekan’da hizmet vermeye devam ediyorlar. Eğer yolunuz Acıbadem’e düşerse yada düşmezse de düşürün mutlaka gidin ve tartoletlerden yiyin ve bir kahve için derim. Pişman olmayacağınız kesin.

Kukis Adres: Acıbadem, No:, Acıbadem Cd. No:115, 34718 Kadıköy/İstanbul

Telefon:  (0216) 326 54 88

Mutlu kalın.

Cansu KARADAĞ

cansukaradag@gezionerileri.com

 

 

 

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir

Hafta Sonu Önerileri

Hafta Sonu Gidebileceğiniz Mekan Önerileri

Yazdır / PDF Merhaba, İple çektiğimiz hafta sonu için bizden birkaç mekan önerisi… Hüsn-ü Ala …

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.