Ana Sayfa / Mekan Önerileri / Masalsı Mekan Sihirli Spatula…
Sihirli Spatula

Masalsı Mekan Sihirli Spatula…

İstanbul Acıbadem’de süslü mü süslü bir mekândayız, adı ise Sihirli Spatula. Ayça ve Gökçe İlkel İkiz kardeşler sanki tozpembe hayallerini gerçeğe dönüştürebildikleri bir mekân yaratmışlar.

Sihirli Spatula’nın masalsı dekorasyonun büyük bir zevkle döşenmiş olduğunu her ayrıntısının ise ince ince düşünüldüğünü görebiliyorsunuz. İçeri girdiğinizde bi süre mekânın konseptini incelemekten yanınızdakilere odaklanamayabilirsiniz 🙂 Tatlıların, pastaların çeşitliliği arasında ne yiyeceğinize karar veremiyor olarak da kendinizi bulabilirsiniz. Damak zevki kişiye ve beklentiye göre değişebiliyor, biz ise bu kadar çok seçenek içerisinde tercihimizi çilekli pastadan yana tercih ettik, gelen pasta taze ve tadı ise gayet başarılıydı 🙂 Fiyatları ise makulün biraz üstü, hizmet servis konusunda ise herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmadık.

Acıbademin en renkli mekânlarından diyebileceğimiz bu yerde Özel günleriniz, davetleriniz, kutlamalarınız için pasta siparişi verebilirsiniz. Ayrıca bu tarz küçük organizasyonlarınızı burada yapabilme imkânı bulunuyor. Arkadaşlarınızla bir kahve, tatlı molası ile hoş vakit geçirmek için bu küçük, şirin mekânda el yapımı birbirinden lezzetli ve çeşitli ikramlar için Sihirli Spatula’yı tercih edebilirsiniz.

Adres: Acıbadem Mahallesi, Acıbadem Caddesi No:200 Üsküdar / İstanbul

Tel: 0216 428 38 28

http://www.sihirlispatula.com/

 

 

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir

Hafta Sonu Önerileri

Hafta Sonu Gidebileceğiniz Mekan Önerileri

Yazdır / PDF Merhaba, İple çektiğimiz hafta sonu için bizden birkaç mekan önerisi… Hüsn-ü Ala …

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.