Ana Sayfa / Mekan Önerileri / İstanbul’un Gözde Mekanlarından Huqqa…

İstanbul’un Gözde Mekanlarından Huqqa…

Merhaba,

Bugün size belki de bildiğiniz yada duyduğunuz İstanbul’un Kuruçeşme sahilinde bulunan elit mekan Huqqa’dan bahsedeceğiz.

Evet yeni prestij mekanlarından biri Huqqa. Peki neden prestijli. Çünkü bulunduğu mekan itibari ile Sortie ve Reina’ya çok yakın. Konsept olarak o hava da yapılmış. Yani kapıdan girerken aynı magazin programlarında gördüğünüz siyah giyinimli kocaman adamlar bekliyor. 🙂 Aynı zamanda mekan insanı gerçekten özel hissettirecek şekilde bir hizmet sunuyor. Yani hakkını yemeyelim. Tüm çalışanlar kaliteli, güzler yüzlü hizmet güzel. Peki çok mu pahalı hayır bizce abartı denecek kadar bir pahalılığı yok.

Sabah 04:00 kadar hizmet veren Huqqa’da nezih bir hava bulacaksınız. Aileniz, çocuğunuz ile gayet rahat gidebileceğiniz mekanda namazınızı da kırabileceğiniz mescid de bulunmakta.

Mekanın bir kaç bölümü var. Huqqa dediğimiz asıl mekan bildiğiniz nargile cafe’ye dönmüş durumda. Eğer benim gibi astımınız var ise burada oturmanız mümkün değil. Çok üzülmeyin kaybettiğiniz çok fazla bir şey yok. Bu bölüm denizi görmüyor. En iyi manzarası ünlü insanları çokça görmeniz başka bir esprisi yok.

Ama aşağıda daha yeni açtıkları havadar The Market Bosphorus var. Hakikaten manzarası şahane. Çok güzel, deniz kenarı ve İstanbul’u şahane bir açıdan görüyor. Ben derim ki mutlaka burayı da ziyaret etmelisiniz.

Gelelim Fiyatlara; Menü ipad ile geliyor artık bu normalleşen bir uygulama oldu ama gene de bahsetmeden geçmeyeyim. Fiyatların hepsini vermemiz mümkün değil ama referans olması bakımından bir Cappicino 14 TL. Sufle 24 TL. Bir çay bardağı çay 9 TL.

Gittiğinizde sıra olmasını göze almalısınız. He birde Huqqa adı meşrubatların geldiği şişelerden geliyormuş.

İşte Mekandan Bir Kaç Foto:

http://www.huqqa.com/istanbul/index.html

http://www.themarketbosphorus.com/

Adres: Kuruçeşme Mah., Muallim Naci Cd. No:56, 34345 Kuruçeşme / Beşiktas/Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

 

İyi gezmeler, eğlenceler dileriz.

Mutlu anılarınız olsun.

Cansu KARADAĞ

cansukaradag@gezionerileri.com

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir

Hafta Sonu Önerileri

Hafta Sonu Gidebileceğiniz Mekan Önerileri

Yazdır / PDF Merhaba, İple çektiğimiz hafta sonu için bizden birkaç mekan önerisi… Hüsn-ü Ala …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.