Ana Sayfa / Mekan Önerileri / İstanbul’da En İyi Dondurma Yiyebileceğiniz 7 Dondurmacı…

İstanbul’da En İyi Dondurma Yiyebileceğiniz 7 Dondurmacı…

Yazın en serinletici ve en güzel tatlısı dondurmanın İstanbul’daki en iyi adresleri!

Prinkipo 
Büyükada’nın meydanında bulunan upuzun kornetleri ve lezzetli dondurmaları ile bildiğimiz Prinkipo‘da dondurmanın yanı sıra Waffle, tost çeşitleri ve meyve suları da bulunuyor.

Ali Usta
Kapısında uzun kuyruklar olan, Moda’da bulunan 13 yaşından beri dondurma yapan Ali Kumbasar’ın yeri Ali Usta‘da 45 çeşit dondurma bulunuyor.

Giolitti

Roma’nın en meşhur dondurmacılarından biri olan Giolitti; Tünel, Nişantaşı, Maslak, Etiler, Akbatı AVM, ve Capitol’deki şubeleri ile dondurma hayranlarını 30’dan fazla çeşit ve farklı sunumla ağırlıyor.

Gırandola
Arnavutköy, Caddebostan ve Florya’daki şubeleri ile Gırandola her gün 18 çeşit sunuyor. Bunlar arasında diyabetikler için de çeşitler bulunuyor.

Güneş Dondurma
Bebek’te bulunan ve her gün 18 çeşit dondurmanın sunulduğu Güneş Dondurma dondurma severleri şirin ve sevimli yerlerinde ağırlıyorlar.

Mini Dondurma
Bebek’te, Bebek Oteli yanında küçücük bir dükkân olan Mini Dondurma semtin en eskilerinden ve her gün 22 çeşit dondurma sunuyor. En popüler tatları arasında; karadut ve limon gibi meyveli dondurmalar bulunuyor.

Roma Dondurmacısı
Yeşilköy’de bulunan Roma Dondurmacısı şehrin en eski dondurmacılarından. Her gün 20 çeşit sunulan dondurmacıda diyet seçeneklerde bulunuyor. Roma Dondurmacısı aynı zamanda Şaşkınbakkal’daki şubesiyle de hizmet veriyor.

Yaşar Usta
Katkı maddesi kullanılmadan sadece mevsim meyveleri ile yapılan dondurmaların sunulduğu Bostancı’daki Yaşar Usta‘da her gün 15 çeşit dondurma bulunuyor. Yaşar Usta  aynı zamanda 4.Levent, Bağdat Caddesi, Koşuyolu, Cihangir, Kadıköy ve Bakırköy’de de hizmet veriyor.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir

Hafta Sonu Önerileri

Hafta Sonu Gidebileceğiniz Mekan Önerileri

Yazdır / PDF Merhaba, İple çektiğimiz hafta sonu için bizden birkaç mekan önerisi… Hüsn-ü Ala …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.