Ana Sayfa / Reklamlar / Govego Denemelisiniz…

Govego Denemelisiniz…

Merhaba,

Bugün size seyahatlerde bana yardımcı olan govego sitesinden bahsedeceğim. Uygun otobüs bileti için bulunmaz adres www.govego.com.  Yazın yaşandığı şu günlerde hatta bayramda yaklaşmışken hepimiz otobüs bileti, uçak bileti, ido bileti bakar olduk. Govego bunların hepsini bir arada size sağlayıp uygun bilet bulma imkanı tanıyor.

Benim gibi çok seyahat eden biri iseniz tek tek otobüs seferleri ve saatleri aramak zor geliyorsa. Otobüs seferleri için www.govego.com/otobus-seferleri  adresini tıklayabilir tüm seferleri ve ücretleri görüntüleyebilirsiniz. Örneğin ben Bursa İstanbul çok gidip geliyorum ve tüm firmalarda ki fiyatlara ve seferlere bakmak istediğimde govego benim için bulunmaz bir fırsat oluyor.

Govego’dan aldığınız indirimli biletleri fark ettiğiniz de bu site daha da cazip hale geliyor.  Şu sıralarda android uygulaması ile de her an elinizin altında, online bilet almak istediğinizde işinizi çok kolaylaştırıyor.

Gittiğim gezdiğim yerleri planlarken en büyük handikap her zaman ulaşım ve otel oluyor ister istemez bu iki sorunu bu şekilde pratik sitelerden çözmek işime geliyor.

Şimdiden mutlu yolculuklar…

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.